Facebook logowanie krok po kroku

Obecnie media społecznościowe są wszechobecne i nie korzystanie z nich może oznaczyć, że coś nas omija. Najpopularniejszy tego typu serwis to Facebook. Korzysta z niego większość osób, zarówno w Polsce, Europie jak i na świecie. Nic dziwnego, że zyskał na popularności, ponieważ bardzo ułatwia nam kontakt, pozwala się porozumieć, promować jakieś wydarzenie, czy swoją firmę i ułatwić dotarcie do grupy odbiorców. Kolejną dobrą cechą tego portalu jest możliwość tworzenia grup, zarówno z jakiejś szkoły, wśród studentów danego kierunku, czy grupy, łatwiej ustalić jakieś ważne dla tych osób kwestię.

Nie wszyscy mają konto na portalu. Zatem objaśniamy jak zalogować się na Facebooka, krok po kroku. Jeśli ktoś nie ma konta może je bez problemu założyć. Wystarczy wejść na stronę Facebook.com i tam wypełnić kwestionariusz. należy tam, zapisać imię, nazwisko, datę urodzenia, płeć, numer telefonu lub/i email-a. Można też podać dane o miejscowości w której się mieszka, miejscu nauki, pracy, rodzinie, dodać relację. Samo wypełnienie kwestionariusza jest bardzo proste, i można to zrobić w sposób intuicyjny. Po rejestracji trzeba ją potwierdzić, poprzez podany wcześniej adres email. Potem można już bez problemu korzystać z całego portalu, dodać zdjęcie, znajomych. Można też tworzyć grupy i wydarzenia.

Jest również opcja „utwórz stronę”. Jest do niej odnośnik na dole strony głównej Facebook. Tam krok po kroku jest objaśnione jak przebiega rejestracja. Taka możliwość tyczy się osób publicznych (np. muzyków, cele brytów, aktorów, polityków) i osób prowadzących firmy. Korzystanie z Facebooka jest całkowicie darmowe.

Kiedy mamy już konto wystarczy na stronie głównej Facebooka wpisać swój email lub numer telefonu oraz wcześniej utworzone hasło. Jest to też bardzo proste. Kiedy zapomnimy hasła można je odzyskać, również przez adres email. Mamy funkcję zabezpieczające, nie powinno się podawać nikomu hasła, i dobrze jest unikać logowania w obcych miejscach, a jeśli to robimy zawsze trzeba zapamiętać o tym by się wylogować. W ustawieniach można ustawić sobie widoczność swoich postów, zmienić hasło czy włączać lub wyłączać ustawienia prywatności. Korzystanie z Facebooka jest darmowe i umożliwia nam znajdywanie i obserwowanie, osób czy instytucji które są ważne i nas interesują. Logowanie do Facebooka krok po kroku jest bardzo proste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *